O NÁS

Jsme kreativní centrum, do kterého si chodí kamarádi užít netradiční večer, kamarádky popovídat u sklenky vína a malování, rodiče odpočinout od dětí, páry narušit stereotyp, děti rozvíjet svou kreativitu a firmy stmelovat svůj kolektiv teambuildingy a relaxovat. I rozlučky se svobodou se u nás pořádají. Jsme zkrátka místo, kde si každý najde to své. Že malovat neumíte? Keramika Vám nic neříká? Nebojte se a přijďte nás navštívit, garantujeme, že Vás tvoření pohltí. Prvotní nejistotu Vám pomůžeme překlenout a se vším Vám na místě poradíme.

Před návštěvou si prosím udělejte rezervaci na malování keramiky. Rezervaci Vám vždy potvrdíme. Doba malování je průměrně 1,5 - 2 hodiny. Pokud si přejete rezervaci stolu na delší dobu než tři hodiny, je nutné toto nahlásit předem při objednávání.

Nabídneme Vám studené i teplé nápoje, bílé a červené víno. Ke kávě či čaji máme k zakousnutí cookies, koláče a dortíky.

Když vejdete do Maluj, uvidíte desítky druhů keramických biskvitů, z kterých si vyberete ten pravý pro své tvoření. Máme v nabídce různé druhy talířků, hrnečků, misek ale i vázy, máselnice a další nádobí a dekorace. U každého výrobku je již uvedená cena „all inclusive“, která zahrnuje daný biskvit, glazury, výpal výrobku a čas strávený v Maluj. Ceny máme již od 215 Kč za výrobek, nejvíce výrobků se pohybuje v částkách 300 – 400 Kč.  
Naleznete u nás všude okolo sebe inspiraci pro vlastní výtvor a máme i různé šablonky a tiskátka pro jednoduché, ale krásné techniky, takže tvořit zvládne opravdu úplně každý. Na místě je vždy lektorka, která Vám ráda se vším poradí. Až výrobek dokončíte, převezmeme ho od Vás a postaráme se o závěrečnou krycí glazuru a výpal v peci. Pokud výrobek v jeden den nestihnete dokončit, je možné si ho přijít domalovat v jiný den. Za domalování výrobku (potažmo další čas v Maluj) v jiný den zaplatíte studio poplatek 80 Kč/ks.


Hotový výrobek je u nás k vyzvednutí po dvou týdnech. Výrobky hotové pak uschováváme k vyzvednutí 3 měsíce, poté je předáme k využití neziskovým organizacím.

Pokud Vás láká tvůrčí činnost, koukněte do naší 
nabídky kurzů, kde si můžete objednat točení na hrnčířském kruhu a mnoho dalšího tvoření.

Pro děti jsme založili náš dětský program Kroužky a Proužky, kde nabízíme dopolední dílničky, workshopy a příměstské tábory.

V nabídce máme též dárkové poukazy, které můžete uplatnit na malování keramiky.

Lektoři z kurzů nabízejí malování na zakázku.

 

56586006_10156524389823506_632960608995639296_n (3)

O tom, jak pracujeme s Vašimi údaji, se dočtete v sekci GDPR.