NABÍZÍME

DĚTSKÉ OSLAVY

Oslavy s malováním keramiky probíhají v prostorách Kavárny Maluj v naší oddělené velké místnosti na oslavu. Tato místnost je ideální pro skupinku do 25 účastníků.

 • Na oslavy nabízíme i bohatý program animačních aktivit (např. malování na obličej, točení na hrnčířském kruhu). Program vždy s rodiči konzultujeme a vybíráme takový, který se bude setkávat se zájmy oslavence a jeho hostů. Kavárna Maluj je variabilní a tak poskytuje zázemí dětem všech věkových kategorií. Hlavní programovou náplní bývá malování na bílou keramiku.
 • Minimální útrata na oslavu je 2 500 Kč. Do minimální útraty se započítává konzumace a malování keramiky. Na oslavu si můžete donést vlastní občerstvení (jídlo, nealkoholické nápoje a třeba i víno pro rodiče) nebo si k nám cokoliv objednat. Věci a občerstvení, které k nám přinesete, je nutné pak po sobě odnést a uklidit, v opačném případě účtujeme přirážku

za úklid 300 Kč.

 • Rezervaci termínu potvrdíte složením zálohy 1 000 Kč, která je zúčtovatelná oproti útratě, storno 100 % vrácení zálohy je minimálně 10 dní před začátkem oslavy. Storno 50 % vrácení zálohy je minimálně 72 hod. před začátkem oslavy, poté záloha propadá.
 • Termín oslavy je dobré rezervovat cca tři týdny předem.
 • Po potvrzení vybraného termínu Vás požádáme o zaplacení zálohy 1 000 Kč.
 • Zálohu je možné zaplatit i na náš účet: FIO - 2101073507/2010, variabilní symbol bude datum oslavy ve formátu DDMMYY a do poznámky uveďte Vaše jméno.
 • Pro oslavu je vyhrazen celý salónek, který bude pouze pro Vás. Pokud plánujete vyšší počet účastníků oslavy, než je kapacita salónku, tak nabízíme naši službu Pártybox a můžeme přijet s keramikou kamkoliv za Vámi. Na dětské oslavy doporučujeme dětské centrum Koala Café.


V případě, že je vás více a opravdu chcete oslavu právě v našich prostorách, tak je po domluvě možné pro vás rezervovat i maximálně tři stolečky v naší přední místnosti, kde mohou spolu posedět dospělí účastníci oslavy. Oslava však samotná probíhá pouze v druhé místnosti a nesmí rušit ostatní návštěvníky kreativního centra. V tomto případě se minimální útrata na oslavu zdvojnásobuje na částku 5 000 Kč.

 

51794158_10156352542723506_5849319572489895936_n

 

Na oslavy pro vás můžeme zajistit:
 

Lektora či lektorku - 1000 Kč/ 3 hodiny. Jeden lektor/lektorka se věnuje skupině do 12 dětí, pro skupinu větší je nutné objednat dva lektory.

Na oslavě vám i dětem vždy vysvětlíme základy malování. Pokud však chcete, aby byl byl lektor/lektorka po celou dobu oslavy k dispozici pouze pro vás - doporučujeme zvláště pro větší skupiny mladších dětí, je možné na dvě či na tři hodiny objednat lektorku, která tuto dobu bude k dispozici jen a pouze pro vaši skupinu. V průběhu oslavy si s dětmi i dospělými udělá rovněž oblíbenou zákulisní prohlídku našich prostor dílny. Podíváme se, jak vypadá pec, hrnčířské kruhy a vysvětlíme si celý proces, kterým musí keramické výrobky projít, než si je můžete odnést domů hotové. Když zbývá čas mezi vším tvořením, exkurzemi k peci a oslavováním, tak si lektorka s dětmi zahraje samozřejmě i hry.

Malování na obličej - 1 200 Kč/dvě hodiny malování, každá další hodina 700 Kč. Malujeme profesionálnímí barvami, které jsou hypoalergenní a dají se snadno z obličeje smýt. Za hodinu namalujeme dle složitosti zvolených motivů cca 5 - 8 dětí. Možno domluvit i pouze jednu hodinu malování na obličej.

Henna - 1200 Kč /hodina (první hodina se počítá celá), namaluje se 5-12 dětí za hodinu (vzory lze přizpůsobit – buď velikostí, nebo množstvím detailů, takže trvají 5-10minut). Zdobení vydrží na kůži 1-2 týdny. Nedoporučujeme dětem mladším než 6 let – pasta musí na kůži zasychat, hrozí rozmazání. Naše malířka používá vlastnoručně míchanou pastu, takže může dodat na vyžádání přesné složení (na rozdíl od předmíchaných past dovážených z Indie apod.)

Glitter tetování - 1200 Kč /hodinu (první hodina se počítá celá), namaluje se 5-10 dětí za hodinu (vzory lze přizpůsobit – buď velikostí, nebo množstvím detailů, takže trvají 5-10minut). Zdobení je částečně voděodolné (vydrží sprchu, ale ne delší koupel), po navlhčení je třeba opatrně osušit, nedrhnout. Při řádné péči vydrží až týden. Dříve lze odstranit pomocí dvoufázového odličovače nebo lihu.

Fotografa - 1 000 Kč/dvě hodiny focení a fotografie na CD (částka se nezapočítává do minimální útraty z oslavy) 

Dort - doporučujeme naši šikovnou kolegyni a cukrářku Denču, dorty objednávejte přímo u ní na e-mailu denci-dorty@email.cz

Výše uvedené aktivity (lektorování, animace, malování na obličej, fotografování a dorty) se nezapočítávají do minimální útraty.
 

Jak tedy může taková oslava vypadat?
Každá oslava je jedinečná a pokaždé probíhá trochu jinak, ale pokusíme se vám na základě často pokládaných otázek rodičů oslavenců alespoň přiblížit, co můžete od oslavy u nás očekávat.
Oslava probíhá ve velké samostatné místnosti Kavárny Maluj, která je rezervována pro vás. V místnosti je připravena základní výzdoba a není problém si k nám přinést jakékoliv další dekorace k dozdobení prostoru. Malování keramiky vám i dětem vždy vysvětlí některá z našich lektorek. Před začátkem oslavy připravíme základní výzdobu s balónky a všechny potřebné pomůcky k malování keramiky. Nádobí na  své občerstvení si k nám prosím přineste, větší množství nemáme k zapůjčení. Zapůjčit můžeme velký nůž na dort.
V den oslavy přijdete k nám do Maluj chvíli před tím, než dorazí vaši hosté. O kolik dříve dorazit? Záleží na Vás, nejčastěji se jedná o půl hodinu, kdy si nachystáte občerstvení a společně doladíme poslední detaily před oslavou. Někdo si rovněž přináší svoji další výzdobu a dozdobí si prostory dle oblíbeného motivu oslavence. Dále předvybereme různé druhy keramiky k malování pro hosty dle vašeho rozpočtu a nachystáme ji na stůl, z kterého pak malující vybírají. Nejčastěji se volí kachličky (cena 225 Kč), figurky zvířátek (215 Kč) talířky (od 240 Kč), misky (od 295 Kč) a hrnečky (od 300 Kč). Po příchodu hostů a jejich přivítání nejčastěji začínáme malováním keramiky. V průběhu oslavy se samozřejmě krájí a servíruje dort, předávají dárky a program je na vás. Lektor/ka vysvětlí techniky malování a poradí v průběhu tvorby. Pro větší skupiny doporučujeme malování keramiky doplnit i o některý z doplňkových programů.
Pokud si budete přát něco k pití, nabídneme vám ze studených nápojů mošty a limonády a z teplých nápojů vám můžeme uvařit čaje či různé druhy kávy. 
Na oslavu Vám můžeme zapůjčit profesionální přístroj na výrobu párků v rohlíku za cenu 200 Kč. 
Keramika, která se v průběhu oslavy namaluje, bude vypálená a připravená k vyzvednutí za 2 týdny.

 

ROZLUČKA SE SVOBODOU

Plánujete netradiční rozlučku se svobodou pro nevěstu? U nás si můžete užít kreativní zábavu a vytvořit pro sebe i pro nevěstu krásné památky. Nejčastější programovou náplní bývá malování na keramiku, ale je možné domluvit i točení na hrnčířském kruhu. 

samostatná místnost - záloha 1000 Kč (min útrata 2500 Kč)

pokud bez místnosti, záloha se nemusí platit.

 

59306029_10156603858478506_2757700515377709056_n

Kdykoliv v otevírací době je možné využít naši samostatnou velkou místnost na akci pouze pro vás. Tato místnost je ideální pro skupinu do 30 účastníků.

Využití prostoru je formou minimální útraty na akci, která je stanovena na částku 2 500 Kč / 3 hodiny akce. Do minimální útraty se započítává konzumace a veškerý tvůrčí a případně i animační program (můžeme zajistit například malování na obličej či třpytivé tetování). Na rozlučku si můžete donést vlastní občerstvení (jídlo, nealkoholické i alkoholické nápoje) nebo si k nám cokoliv objednat. Neplatíte pronájem prostor ani lektorku, to vše je již v ceně. Rezervaci termínu nám potvrdíte, složením zálohy 1 000 Kč, která je zúčtovatelná oproti útratě, storno 100 % vrácení zálohy je minimálně týden před začátkem rozlučky. Storno 50 % vrácení zálohy je minimálně 72 hod. před začátkem, poté záloha propadá.

 • Termín rozlučky je dobré rezervovat cca tři týdny předem. Po potvrzení vybraného termínu Vás požádáme o zaplacení zálohy 1 000 Kč. 
 • Zálohu je možné zaplatit i na náš účet: FIO - 2101073507/2010, variabilní symbol bude datum rozlučky ve formátu DDMMYY a do poznámky uveďte Vaše jméno.

K malování máme na výběr několik desítek druhů nádobí - hrnečky, talířky, mističky, konvice, máselnice, vázy a mnoho dalšího. Můžete se u nás zastavit předem a výrobky si zaplatit a nechat rezervované - pokud byste chtěli stejné výrobky pro všechny a mít jistotu, že bude stejných 15 hrnečků k malování - a nebo vybrat v ten den na místě, co se každému bude líbit. Na většině rozluček, co jsme u nás zatím pořádali, to bylo tak, že si každá účastnice malovala něco pro sebe na památku a pak ještě společně něco pro nevěstu :-)

Také můžeme přijet my s tvořením za Vámi do Vašich prostor viz PÁRTYBOXY

 

PARTYBOX

Připravili jsme pro Vás možnost malování keramiky kdykoliv a kdekoliv. Zpestřit si takto můžete třeba narozeninovou oslavu u Vás doma nebo uspořádat teambuilding ve vaší firmě. Půjčíme Vám úplně vše, co potřebujete na nezapomenutelnou tvořivou akci. Můžete si vybrat cokoliv z našeho sortimentu keramiky, který nabízíme. Nabídka je velmi pestrá od klasických hrnků, talířů, misek, až po vázy, máselnice, slánky, pepřenky a mnoho dalšího. 

Sestavení Partyboxu nabízíme v minimální hodnotě 2 500 Kč. Výběr keramiky záleží na Vás, rádi Vám však samozřejmě poradíme. Vybírat můžete osobně v Kavárně Maluj. 

Součástí každého Partyboxu jsou veškeré pomůcky a materiály, které potřebujete k malování keramiky (v množství dle keramiky a malujicích osob):

 • lahvičky s barevnými glazurami (od 10 ks)
 • paletka na glazury (od 8 ks)
 • štětce (různé velikosti od 24 ks)
 • tužka (od 8 ks)
 • 2 x guma
 • 8 x houba
 • miska na vodu (od 4 ks)
 • 1 x průvodce malováním na keramiku
 • 1 x ovzorkovanou dlaždici glazurami vašeho balíčku
 • konturovací láhev na psaní textu (od 2 ks)

K malování lze objednat na určitou hodinu lektorku, která bude nápomocná během malování. Lektorné je 1000 Kč/ 2 hod. plus cena dopravy dle vzdálenosti od našeho kreativního centra. 

Partybox nutné vyzvednout v Kavárně Maluj nebo zaplatit dopravu na místo, kde se bude kreativně tvořit. 

Namalovanou keramiku vám vypálíme v rámci 2-3 týdnů. Můžete si ji vyzvednout osobně v Kavárně Maluj nebo Vám ji po Praze po domluvě dovezeme (cena dle vzdálenosti a dostupnosti od našeho centra). Poštou nezasíláme.

Podmínky použití Partyboxů:

 • Vozík a všechny výtvarné potřeby jsou vypůjčené, keramika a lektorné se hradí při převzetí partyboxu. 
  Za chybějící nebo poškozené zboží  účtujeme tyto poplatky:
 • Lahvičky od glazur, misky na vodu, paletky: 100 Kč/ ks
 • Všechny ostatní výtvarné potřeby: 30 Kč/ks
 • Barevný vzor dlaždice: 300 Kč
 • Vozík 500 Kč
 • Maximální doba pronájmu je 10 dní, na pomůcky vybíráme zálohu 500 Kč
TEAMBULDING

Potřebujete vymyslet firemní akci nebo jen setkání s kolegy a myslíte, že jste již všechno vyzkoušeli? A co malování keramiky v Maluj? Nastartujte svého kreativního ducha a ještě si odnesete domů personifikovaný výrobek.


Kdykoliv v otevírací době a případně po domluvě i mimo otevírací dobu je možné využít naši oddělenou místnost, kde budete sami. Tato místnost je ideální pro skupinu 20-25 účastníků.


Minimální útrata pro rezervování této místnosti pro firemní akce je stanovená na 3 500 Kč / 3 hodiny akce. Do této útraty se započítávají veškeré vytvořené výrobky a u nás zakoupené občerstvení. Můžete si k nám přinést i vlastní občerstvení. Pokud je vás více, podívejte se do sekce Pártyboxy. Lektorky i s veškerými pomůckami mohou za vámi dojet kamkoliv po Praze (po domluvě i do okolí Prahy).


Nejčastější aktivity teambuildingů

 • malování keramiky
 • točení na hrnčířském kruhu (1 200 Kč/ hod - točí se pod vedením lektorky zároveň na dvou kruzích, vystřídá se celkem za hodinu cca 6 - 8 osob, výrobky k přežahu 30 Kč/ks)

 

Akce připravujeme vždy na míru, dle počtu osob a vašich požadavků na tvoření. Pro bližší informace a zjištění volných termínů nám napiště na e-mail maluj@kavarna-maluj.cz nebo vpravo vyplňte formulář a my se Vám ozveme.

 

56679416_10156524380093506_865492105496100864_n

 

MALUJ S SEBOU

Malujete rádi kdekoli a bez časového omezení? Máte oblíbené místo u babičky, na chatě, v parku, v klidné cukrárně nebo jste prostě doma nastydnutí a máte chuť tvořit? Pokud ano, tak přesně pro vás je produkt Maluj s sebou. Připravili jsme dvě varianty:

 

MALUJ S SEBOU - vyber si sám

 

U nás v kavárně si vyberete produkt, který chcete malovat. Oproti vratné záloze dostanete základní potřeby na malování keramiky, a to především glazury (neboli barvy). Glazury si vybíráte sami, a to v množství, které odpovídá velikosti produktu. Důležité je, abyste pomalovanou keramiku nechali řádně uschnout, zabalili ji do novin nebo bublinkové fólie a donesli k nám nejpozději do jednoho měsíce. Vše ostatní (glazování, výpal, uskladnění) probíhá stejně, jako kdybyste byli přímo v Maluj. Nejkrásnější na tom je, že cena je stejná, nemusíte si nic připlácet.

 

58379375_10156584165528506_7048889459927941120_n

 

MALUJ S SEBOU - dárková edice

Přemýšlíte nad neobyčejným dárkem a nevíte si rady? Maluj s sebou - dárková edice splní vaše poždavky dokonale. V krabici se totiž ukrývá dvojnásobná radost - produkt, ale i kopec kreativity. Vyberte si 1 z 12 předpřipravených setů. Obsahují vždy jeden produkt (talířek, hrnek, pokladnička, kachlička s rámečkem, mistička), 3 štětce různých velikostí a 8 druhů základních barev. Nic z toho nám nevracíte, samozřejmě pouze váš namalovaný výrobek na vypálení.

Ale hlavně, nemusíte nic řešit, protože dárek jsme za vás vytvořili my. Vy ho pouze darujete! Všechny sety jsou k dispozici jak u nás v Kavárně, tak i v naše e-shopu ZDE

 

74601175_525229908319451_3309536489301344256_n

 

 

 

MALUJ S SEBOU - NÁVODY

1) NEŽ SE PUSTÍTE DO MALOVÁNÍ

2) ZÁKLADY MALOVÁNÍ

6 položek celkem