DĚTSKÉ OSLAVY

Oslavy s malováním keramiky probíhají v prostorách Kavárny Maluj v naší oddělené velké místnosti na oslavu. Tato místnost je ideální pro skupinku do 25 účastníků.

  • Na oslavy nabízíme i bohatý program animačních aktivit (např. malování na obličej, točení na hrnčířském kruhu). Program vždy s rodiči konzultujeme a vybíráme takový, který se bude setkávat se zájmy oslavence a jeho hostů. Kavárna Maluj je variabilní a tak poskytuje zázemí dětem všech věkových kategorií. Hlavní programovou náplní bývá malování na bílou keramiku.
  • Minimální útrata na oslavu je 2 500 Kč. Do minimální útraty se započítává konzumace a malování keramiky. Na oslavu si můžete donést vlastní občerstvení (jídlo, nealkoholické nápoje a třeba i víno pro rodiče) nebo si k nám cokoliv objednat. Věci a občerstvení, které k nám přinesete, je nutné pak po sobě odnést a uklidit, v opačném případě účtujeme přirážku

za úklid 300 Kč.

  • Rezervaci termínu potvrdíte složením zálohy 1 000 Kč, která je zúčtovatelná oproti útratě, storno 100 % vrácení zálohy je minimálně 10 dní před začátkem oslavy. Storno 50 % vrácení zálohy je minimálně 72 hod. před začátkem oslavy, poté záloha propadá.
  • Termín oslavy je dobré rezervovat cca tři týdny předem.
  • Po potvrzení vybraného termínu Vás požádáme o zaplacení zálohy 1 000 Kč.
  • Zálohu je možné zaplatit i na náš účet: FIO - 2101073507/2010, variabilní symbol bude datum oslavy ve formátu DDMMYY a do poznámky uveďte Vaše jméno.
  • Pro oslavu je vyhrazen celý salónek, který bude pouze pro Vás. Pokud plánujete vyšší počet účastníků oslavy, než je kapacita salónku, tak nabízíme naši službu Pártybox a můžeme přijet s keramikou kamkoliv za Vámi. Na dětské oslavy doporučujeme dětské centrum Koala Café.


V případě, že je vás více a opravdu chcete oslavu právě v našich prostorách, tak je po domluvě možné pro vás rezervovat i maximálně tři stolečky v naší přední místnosti, kde mohou spolu posedět dospělí účastníci oslavy. Oslava však samotná probíhá pouze v druhé místnosti a nesmí rušit ostatní návštěvníky kreativního centra. V tomto případě se minimální útrata na oslavu zdvojnásobuje na částku 5 000 Kč.

 

51794158_10156352542723506_5849319572489895936_n

 

Na oslavy pro vás můžeme zajistit:
 

Lektora či lektorku - 1000 Kč/ 3 hodiny. Jeden lektor/lektorka se věnuje skupině do 12 dětí, pro skupinu větší je nutné objednat dva lektory.

Na oslavě vám i dětem vždy vysvětlíme základy malování. Pokud však chcete, aby byl byl lektor/lektorka po celou dobu oslavy k dispozici pouze pro vás - doporučujeme zvláště pro větší skupiny mladších dětí, je možné na dvě či na tři hodiny objednat lektorku, která tuto dobu bude k dispozici jen a pouze pro vaši skupinu. V průběhu oslavy si s dětmi i dospělými udělá rovněž oblíbenou zákulisní prohlídku našich prostor dílny. Podíváme se, jak vypadá pec, hrnčířské kruhy a vysvětlíme si celý proces, kterým musí keramické výrobky projít, než si je můžete odnést domů hotové. Když zbývá čas mezi vším tvořením, exkurzemi k peci a oslavováním, tak si lektorka s dětmi zahraje samozřejmě i hry.

Malování na obličej - 1 200 Kč/dvě hodiny malování, každá další hodina 700 Kč. Malujeme profesionálnímí barvami, které jsou hypoalergenní a dají se snadno z obličeje smýt. Za hodinu namalujeme dle složitosti zvolených motivů cca 5 - 8 dětí. Možno domluvit i pouze jednu hodinu malování na obličej.

Henna - 1200 Kč /hodina (první hodina se počítá celá), namaluje se 5-12 dětí za hodinu (vzory lze přizpůsobit – buď velikostí, nebo množstvím detailů, takže trvají 5-10minut). Zdobení vydrží na kůži 1-2 týdny. Nedoporučujeme dětem mladším než 6 let – pasta musí na kůži zasychat, hrozí rozmazání. Naše malířka používá vlastnoručně míchanou pastu, takže může dodat na vyžádání přesné složení (na rozdíl od předmíchaných past dovážených z Indie apod.)

Glitter tetování - 1200 Kč /hodinu (první hodina se počítá celá), namaluje se 5-10 dětí za hodinu (vzory lze přizpůsobit – buď velikostí, nebo množstvím detailů, takže trvají 5-10minut). Zdobení je částečně voděodolné (vydrží sprchu, ale ne delší koupel), po navlhčení je třeba opatrně osušit, nedrhnout. Při řádné péči vydrží až týden. Dříve lze odstranit pomocí dvoufázového odličovače nebo lihu.

Fotografa - 1 000 Kč/dvě hodiny focení a fotografie na CD (částka se nezapočítává do minimální útraty z oslavy) 

Dort - doporučujeme naši šikovnou kolegyni a cukrářku Denču, dorty objednávejte přímo u ní na e-mailu denci-dorty@email.cz

Výše uvedené aktivity (lektorování, animace, malování na obličej, fotografování a dorty) se nezapočítávají do minimální útraty.
 

Jak tedy může taková oslava vypadat?
Každá oslava je jedinečná a pokaždé probíhá trochu jinak, ale pokusíme se vám na základě často pokládaných otázek rodičů oslavenců alespoň přiblížit, co můžete od oslavy u nás očekávat.
Oslava probíhá ve velké samostatné místnosti Kavárny Maluj, která je rezervována pro vás. V místnosti je připravena základní výzdoba a není problém si k nám přinést jakékoliv další dekorace k dozdobení prostoru. Malování keramiky vám i dětem vždy vysvětlí některá z našich lektorek. Před začátkem oslavy připravíme základní výzdobu s balónky a všechny potřebné pomůcky k malování keramiky. Nádobí na  své občerstvení si k nám prosím přineste, větší množství nemáme k zapůjčení. Zapůjčit můžeme velký nůž na dort.
V den oslavy přijdete k nám do Maluj chvíli před tím, než dorazí vaši hosté. O kolik dříve dorazit? Záleží na Vás, nejčastěji se jedná o půl hodinu, kdy si nachystáte občerstvení a společně doladíme poslední detaily před oslavou. Někdo si rovněž přináší svoji další výzdobu a dozdobí si prostory dle oblíbeného motivu oslavence. Dále předvybereme různé druhy keramiky k malování pro hosty dle vašeho rozpočtu a nachystáme ji na stůl, z kterého pak malující vybírají. Nejčastěji se volí kachličky (cena 225 Kč), figurky zvířátek (215 Kč) talířky (od 240 Kč), misky (od 295 Kč) a hrnečky (od 300 Kč). Po příchodu hostů a jejich přivítání nejčastěji začínáme malováním keramiky. V průběhu oslavy se samozřejmě krájí a servíruje dort, předávají dárky a program je na vás. Lektor/ka vysvětlí techniky malování a poradí v průběhu tvorby. Pro větší skupiny doporučujeme malování keramiky doplnit i o některý z doplňkových programů.
Pokud si budete přát něco k pití, nabídneme vám ze studených nápojů mošty a limonády a z teplých nápojů vám můžeme uvařit čaje či různé druhy kávy. 
Na oslavu Vám můžeme zapůjčit profesionální přístroj na výrobu párků v rohlíku za cenu 200 Kč. 
Keramika, která se v průběhu oslavy namaluje, bude vypálená a připravená k vyzvednutí za 2 týdny.