REZERVACE

REZERVACE - MALOVÁNÍ KERAMIKY

 

 

Doba malování je průměrně 1,5 - 2 hodiny. Pokud si přejete rezervaci stolu na delší dobu než tři hodiny, je nutné napsat do rezervace.
Tolerujeme 15 minutové zpoždění bez omluvy, pokud se zpozdíte déle a nedáte nám vědět, tak vaše rezervace propadá.

Úschova keramiky
Keramiku, kterou u nás namalujete, pro Vás uschováváme z kapacitních důvodů k vyzvednutí tři měsíce od výpalu, pak ji věnujeme na dobročinné účely. Zakoupenou a rozmalovanou keramiku uschováváme k domalování jeden měsíc. Keramiku vytočenou na kruhu schováváme k namalování jeden měsíc od přežahu. 

 

 

REZERVACE NA KURZ
 

Na jednotlivé kurzy je třeba se vždy rezervovat.

Pro rezervování místa se prosím přihlaste přes horní červené tlačítko na vybraný kurz a uhraďte zálohu 200 Kč v případě kurzu točení na kruhu nebo 250 Kč u ostatních kurzů.  Zálohu můžete uhradit přímo v Kavárně Maluj nebo převodem na účet. Po připsání zálohy Vám bude rezervace místa potvrzena. Zbytek částky za kurz uhradíte po příchodu na kurz.  

Zálohu za rezervaci neposílejte, vlastníte-li permanentku či poukaz (v tomto případě napište do rezervačního systému do poznámky kód poukazu nebo že vlastníte permanentku).

 

Jak nakládáme s vyplněnými údaji v rezervačním systému, to se dozvíte v sekci GDPR.

  • Bankovní spojení - FIO - 2101073507/2010, variabilní symbol bude datum kurzu ve formátu DDMMYY a do poznámky uveďte Vaše jméno.
  • Rezervace jsou závazné, protože lektorka si pro Vás blokuje pracovní čas. Rezervaci můžete zrušit 48 hodin před začátkem kurzu. Pokud kurz zrušit nestihnete, účtujeme storno poplatek ve výši uhrazené zálohy.

"Kruh S LEKTOREM" je rezervace hodiny točení na kruhu pro MINIKURZ točení i pro hodinu s lektorem na plném kurzu.


Máte zájem o informace o kurzech, novinkách a slevách v Maluj? Zanechte nám e-mail ZDE2 položek celkem